Podziękowania Komendanta Straży Miejskiej we Włocławku

wpis w: Aktualności | 0

Dwoje uczniów IV LO z klasy mundurowej o profilu policyjnym Gabriela Klimczak i Maciej Marciniak otrzymali Podziękowania od Komendanta Straży Miejskiej we Włocławku Andrzeja Krajewskiego za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie się wspólnie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej we Włocławku w akcję ,,Bezpieczny powrót do szkoły’’.

Podczas Pikniku Plenerowego przygotowanego dla mieszkańców naszego miasta, strażnicy miejscy wspólnie z naszymi uczniami dzielili się wiedzą i umiejętnościami na temat występowania różnego rodzaju zagrożeń oraz sposobów i metod im przeciwdziałania podczas poruszania się w drodze do szkoły ze szczególnym zwróceniem uwagi na poruszanie po drodze. Dodatkową atrakcją, którą cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem były pokazy samoobrony z elementami walki wręcz, a także możliwość nauki podstawowych technik obrony.

Dzięki realizacji Kampanii Szkolnej ,,BEZPIECZNY BACZYŃSKI’’, ,,Wakacyjne Zajęcia Sportowe’’, których inicjatorem był instruktor sztuk walki Krzysztof Urbański, uczniowie i grono pedagogiczne ZS4 nabywają umiejętności i sprawności niezbędne w przygotowaniu do bezpiecznej zabawy, nauki i pracy.

Podąrzaj Anna Ostrowska:

Ostatnie wpisy