WAKACYJNE ZAJĘCIA SPORTOWE

wpis w: Aktualności | 0

Dyrekcja IV LO zaprasza uczniów, grono pedagogiczne oraz pracowników naszej szkoły do udziału w wakacyjnych zajęciach sportowych z elementami  samoobrony, walki wręcz, strzelectwa oraz umiejętności udzielania pierwszej pomocy.

Połowa wakacji dawno za nami, a w naszej szkole dużo się dzieje. Przed nami sześć dni świetnej zabawy połączonej z nabyciem umiejętności praktycznych. Pierwsze trzy dni zarezerwowane są dla uczniów naszej szkoły. W dniach 17, 21 i 22 sierpnia br. na terenie naszej szkoły w godzinach 8.00 – 13.00 odbędą się zajęcia z samoobrony, walki wręcz, strzelectwa sportowego z wykorzystaniem symulatorów laserowych, a także strzelnicy bojowej. Ponadto zajęcia praktyczne z umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz ratownictwa taktycznego.
Natomiast zajęcia dla grona pedagogicznego i pracowników obsługi naszej szkoły odbędą się w dniach 25, 29 i 30 sierpnia 2023r. Prowadzącymi zajęcia będą: Licencjonowany Instruktor Polskiego Związku Instruktorów Służb Mundurowych Krzysztof Urbański oraz instruktor strzelectwa sportowego Stanisław Dykowski.

Serdecznie zapraszamy!