Piknik Rodzinny w Kruszynie

wpis w: Aktualności | 0

W miniony weekend, 21 kwietnia 2024 r. na lotnisku Aeroklubu Włocławskiego im. Stanisława Skarżyńskiego odbył się Piknik Rodzinny dla mieszkańców Włocławka i okolic „Zaprzyjaźnij się z dronem”. Organizatorami wydarzenia był Aeroklub Włocławski wraz z Zespołem Szkół Akademickich im. Obrońców Wisły 1920 roku.

Na zaproszenie organizatorów uczniowie naszej szkoły z klas mundurowych o profilu policyjnym i OPW, wspólnie z funkcjonariuszem Straży Miejskiej we Włocławku st. inspektorem Krzysztofem Urbańskim, zaprezentowali licznie zgromadzonej publiczności swoje umiejętności samoobrony, technik interwencyjnych i walki wręcz, które nabywają w szkole podczas obowiązkowych zajęć sztuk walki.

Uczestnictwo uczniów w ogólnopolskich szkoleniach dla służb mundurowych, a także m.in. w takich wydarzeniach pozytywnie wpływa na ich doświadczenie i umiejętności radzenia sobie ze stresem, co z pewnością w przyszłości przyczyni się do prawidłowo wykonywanych obowiązków służbowych w różnych formacjach mundurowych.

Podąrzaj Anna Ostrowska:

Ostatnie wpisy