W dniu 29 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas maturalnych. Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia na maturze oraz dużo szczęścia w dorosłym życiu.
Drzwi „Baczyńskiego” zawsze będą dla Was otwarte!
Klasa 1c wraz z nauczycielem wychowania fizycznego, panią Iwoną Zielińską, w ramach lekcji WF wybrała...






























































































































































































