Wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta

wpis w: Aktualności | 0

18 grudnia Parlament Uczniowski przeprowadził w szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Głosować można było na 25 kandydatów, z czego na 4 kandydatów z naszej szkoły. Naszymi kandydatami do MRM byli: Iga Czerwińska, Kacper Rojek, Marita Zielińska i Kacper Ratajczyk. Niezwykle miło jest nam poinformować całą społeczność „Baczyńskiego”, że wszyscy nasi kandydaci dostali się do Młodzieżowej Rady Miasta.

Do udziału w wyborach zaproszone zostały wszystkie klasy, głosowali Ci uczniowie, którzy wyrazili taką wolę. Komisja wyborcza po sprawdzeniu tożsamości prosiła o potwierdzenie udziału w głosowaniu poprzez złożenie podpisu na liście klasy i wręczała kartę wyborczą. Wyborcy mogli postawić krzyżyk maksymalnie przy  25 nazwiskach. Głos był nieważny, gdy nie zaznaczono żadnego spośród kandydatów. W naszej szkole głosowało 367 uczniów na 430 uprawnionych.

Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w pełnieniu tej ważnej funkcji.