UWAGA MATURZYŚCI!

wpis w: Aktualności | 0

Uczniowie klas ósmych i maturzyści z naszego miasta mają możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty kursów online

6 listopada 2023 r. wystartuje kolejna edycja kursów on-line, a włocławscy uczniowie ponownie skorzystają z atrakcyjnej zniżki dzięki współpracy naszego samorządu z Fundacją Miasto i Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego. Na stronie kursów lecturusjunior.pl została aktywowana specjalna ulga dla mieszkańców naszego miasta. Wystarczy wprowadzić swój kod pocztowy, aby skorzystać z rabatu.

Kursy obejmują 25 godzin lekcyjnych dla każdego z trzech przedmiotów: matematyki, języka polskiego i języka angielskiego. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w formie online, z dostępem do materiałów VOD z poprzednich lekcji. Są prowadzone przez laureatów konkursu Nauczyciel Roku, którzy posiadają bogate doświadczenie w nauczaniu online.

Szczegóły można sprawdzić na: https://lecturusjunior.pl/