ZAJĘCIA PRAKTYCZNE NA STRZELNICY DLA UCZNIÓW Z KLAS MUNDUROWYCH IV LO

wpis w: Aktualności | 0

W ubiegłym tygodniu w ramach współpracy Jednostka Strzelecka 4051 Włocławek wspólnie z Zespołem Szkół nr 4 im. K.K. Baczyńskiego byli organizatorami szkolenia praktycznego dla uczniów z klas mundurowych o profilu policyjnym i oddziału przygotowania wojskowego. Zajęcia odbyły się na terenie strzelnicy myśliwskiej Włocławek-Ostrowy. Uczniowie pod okiem instruktorów z JS 4051 Włocławek oraz naszej szkoły, doskonalili umiejętności posługiwania się bronią palną, a także przystąpili do strzelania praktycznego. Ponadto uczniowie doskonalili swoje umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy, walki wręcz. Dodatkową atrakcją było pokonywanie toru przeszkód przy użyciu alko-gogle 1,5 lub 3,0 promile alkoholu lub narko-gogle.

Dyrekcja IV LO przekazuje podziękowania instruktorom Jednostki Strzeleckiej 4051 Włocławek oraz instruktorom naszej szkoły mjr rez. Stanisławowi Dykowskiemu, st. inspektorowi  Krzysztofowi  Urbańskiemu, Rafałowi Pasek.