Uczniowie  Zespołu Szkół nr 4 im. K.K. ,,Baczyńskiego’’ z klas policyjnych w dniu dzisiejszym będą uczestniczyć w międzyszkolnym Turnieju sportowo-obronnym dla klas mundurowych.

wpis w: Aktualności | 0

W dniu 04 listopada 2022 roku w godzinach  9.00-14.00 w Bydgoszczy odbędzie Turniej sportowo-obronny dla uczniów z klas mundurowych szkół ponadpodstawowych z województwa kujawsko – pomorskiego “Łączy nas mundur i troska o bezpieczeństwo innych”.

Na zaproszenie XII Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół nr 24 w Bydgoszczy nasza szkoła będzie reprezentowała miasto Włocławek. Po wielogodzinnej selekcji spośród uczniów z klas policyjnych 10 wybranych uczniów  będzie rywalizowało z uczniami innych szkół w konkurencjach praktycznych: strzelanie, pierwsza pomoc przedmedyczna, tor przeszkód, ergometr wioślarski, samoobrona, taktyka i techniki interwencyjne, musztra. Ponadto zaplanowany jest test z wiedzy dotyczący: musztry w policji, kryminalistyki, prewencji, ruchu drogowego, pierwszej pomocy, historii policji w czasach II Rzeczpospolitej.

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za naszych uczniów i ich opiekunów!

Podąrzaj Anna Ostrowska:

Ostatnie wpisy