Sukcesy naszych uczniów!

wpis w: Aktualności | 0
Oskar Kuliński – uczeń klasy maturalnej 3bg zajął IV miejsce w finale etapu województwa kujawsko – pomorskiego XLVIII Olimpiady Historycznej organizowanej przez Polskie Towarzystwo Historyczne.
Oskar napisał prace pisemną z epoki nowożytności na ocenę bardzo dobrą, a następnie w części finałowej przed komisją składającą się z profesorów UMK z odpowiedzi dostał ocenę dobrą plus. Ostatecznie zdobył 85 punktów i został sklasyfikowany na IV miejscu. Opiekunem Oskara jest pan Rafał Pasek.
Kolejnym sukcesem naszych uczniów jest awans do II etapu V Ogólnopolskiej Olimpiady Pedagogicznej.
Martyna Borkowska – 2c, Paulina Piasecka – 3d oraz Karolina Stolcman – 3f to uczennice, które powalczą o Indeks Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ich zadaniem w dalszym etapie będzie opis indywidualnego przypadku dziecka lub osoby starszej z uwzględnieniem strategii udzielanej pomocy. Opiekunem dziewcząt jest pani Małgorzata Frąckiewicz.
Naszym Uczniom składamy serdeczne GRATULACJE i życzymy dalszych sukcesów!!!
Podąrzaj Anna Ostrowska:

Ostatnie wpisy