XIII OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY 2021

wpis w: Aktualności, Informacje | 0

„Wyprawa na 3K: Kariera, Kompetencje, Kreatywność” to hasło tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który obchodzony jest w dniach 18-24 października.

Czym jest OTK?  To coroczna akcja mająca na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw, działań i kreatywności na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego, wzmocnienia świadomości potrzeby wsparcia dla lepszej edukacji, pracy i kariery każdego obywatela.

IV LO również co roku przyłącza się do tej akcji poprzez konkursy organizowane przez doradcę zawodowego, spotkania z przedstawicielami instytucji oraz zajęcia grupowe dla młodzieży i inne przedsięwzięcia.

Zapraszam Uczniów do:

  • udziału w konkursie „WYZWANIE 3K”, w którym należy zaprezentować w dowolnej formie, (ale w sposób KREATYWNY)  swoją wizję KARIERY i KOMPETENCJI. Jeśli zatem wiesz kim zostaniesz w przyszłości, posiadasz zestaw odpowiednich kompetencji, a do tego jesteś kreatywny – to musisz koniecznie wziąć udział w tym KONKURSIE! Nagrody w postaci kart podarunkowych do EMPIKu czekają!
  • konsultacji z doradcą zawodowym – jeśli nie wiesz jak powinna wyglądać Twoja kariera, jaki zawód wybrać lub jakie predyspozycje zawodowe posiadasz itp. – zgłoś się do doradcy!
  • aktywności podczas zajęć z wychowawcą – tematyka związana z karierą, kompetencjami i kreatywnością
  • spotkania z przedstawicielami Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz Ochotniczych Hufców Pracy (klasy 3ag – 3fg)
  • zabawy w Ruletkę z doradztwa zawodowego

Podsumowanie OTK i wręczenie nagród w konkursie już za tydzień!

Podąrzaj Anna Ostrowska:

Ostatnie wpisy