Obchody Dnia Edukacji Narodowej

wpis w: Aktualności | 0

Wczoraj, 16 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku przypada 250. rocznica powstania Komisji Edukacji Narodowej. Tego dnia uczniowie pod kierunkiem pani Katarzyny Gamalczyk-Chmielewskiej i pana Jacka Zasady przygotowali uroczysty apel dla wszystkich pedagogów i pracowników oświaty.

Podczas uroczystości słuchaliśmy krótkich informacji o historii edukacji, a dziewczęta utalentowane wokalnie i muzycznie śpiewały piosenki. Uczniowie złożyli życzenia i bukiety kwiatów na ręce Dyrekcji w podziękowaniu za trud włożony w ich edukację i wychowanie przez wszystkich pedagogów. Na zakończenie grupa taneczna z naszego liceum (do utworu I’LL BE MISSING YOU – PUFF DADDY) zatańczyła specjalnie dla całego Grona Pedagogicznego.