Międzynarodowe Seminarium Sztuk Walki JuJutsu w Łodzi

wpis w: Aktualności | 0

W miniony weekend 8 – 9 czerwca bieżącego roku, na zaproszenie Łódzkiego Ośrodka JuJitsu/JuJutsu uczniowie IV LO z klas  mundurowych o profilu policyjnym i Oddziału Przygotowania Wojskowego uczestniczyli w Międzynarodowym Seminarium Sztuk Walk  JuJutsu, które odbyło się na Sali ćwiczeń Centrum Sportu  i Wychowania Fizycznego Politechniki Łódzkiej.

Na  Seminarium pojawili się Mistrzowie Sztuk Walki z Belgii oraz z wielu miast Polski.

W Łodzi nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły z klas o profilu mundurowym, którzy na co dzień uczestniczą w obowiązkowych zajęciach sztuk walki prowadzonych przez instruktora Krzysztofa Urbańskiego. W trakcie wielogodzinnego treningu pod okiem Soke Antonio Garcia – dyrektora Europejskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk Walki, Hanshi 10 Dan Dariusza Otockiego, Shihan 7 Dan Zbigniewa Karalus, Shihan 6 Dan Przemysława Burzyńskiego, wszyscy uczniowie wykazali się dużym  zaangażowaniem i duchem walki, co jest ważną cechą do pracy w różnych formacjach mundurowych. Oprócz wielogodzinnego szkolenia uczniowie mieli okazję doskonalić znajomość języka angielskiego, który obowiązywał w trakcje szkolenia.

Na zakończenie Seminarium Mistrzowie Sztuk Walki, doceniając wieloletnią współpracę  Zespołu Szkół Nr 4 we Włocławku z Polskim Związkiem Instruktorów Służb Mundurowych poinformowali, że w najbliższym czasie przyjadą do Włocławka, aby poprowadzić szkolenie dla pozostałych uczniów naszej szkoły z klas mundurowych.

Podąrzaj Anna Ostrowska:

Ostatnie wpisy