VI MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA w PANS

wpis w: Aktualności | 0

W dniach 18-19 maja br. Państwowa Akademia Nauk Stosowanych we Włocławku była organizatorem VI MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI NAUKOWO – SZKOLENIOWEJ ,,Strategia Bezpieczeństwa Narodowego w sytuacji zagrożenia”. Konferencja miała wymiar naukowo-szkoleniowy i skierowana była zarówno do przedstawicieli środowisk akademickich, samorządowców, przedstawicieli służb mundurowych, dyrektorów placówek oświatowych i nauczycieli, jak i do studentów i doktorantów.

Podczas tego wydarzenia odbyły się cieszące dużym zainteresowaniem zajęcia praktyczne z samoobrony połączone z profilaktyką, które ukazywały jak unikać zagrożeń aby nie stać się potencjalną ofiarą.

Miło jest nam poinformować, iż zajęcia te zostały przeprowadzone przez przedstawicieli naszej szkoły: instruktora sztuk walki st. insp. Krzysztofa Urbańskiego, którego dzielnie wspierali uczniowie z klas mundurowych o profilu policyjnym: Natalia Figura, Gabriela Klimczak, Maciej Marciniak oraz Miłosz Łącki. Bardzo dziękujemy organizatorom za to wyróżnienie i zaufanie.