„Digital Włocławek- Jak zaistnieć w Internecie!”

wpis w: Aktualności | 0

28 kwietnia br. klasa 1b vlogersko- medialna wzięła udział w konferencji zorganizowanej przez Państwową Akademię Nauk Stosowanych pn. „DIGITAL WŁOCŁAWEK – Jak zaistnieć w Internecie!” .

Uczniowie mogli posłuchać bardzo ciekawego  wystąpienia infuencera Marcina Okoniewskiego „Okonia”, który ma swoją stronę  https://okonwsieci.pl , na temat rozwoju marki własnej, autentyczności, zgodności z własnymi poglądami, a na koniec porozmawiać z nim osobiście. Jeśli  zastanawiacie się nieraz,  czy czytać książki, co jest obecnie na topie, to polecam właśnie stronę „Okonia” przy poszukiwania inspiracji czytelniczych. A jeśli zastanawiacie się, jak nie zaginąć w Internecie, utrzymać się na powierzchni, również Okoń udzieli rad.

Następną osobą byłą pani Judyta Kowalczyk, która zaznajomiła uczniów, studentów  i obecnych na konferencji przedsiębiorców z „Psychologią brandingu i reklamy”.

Trzecim prelegentem był pan Paweł Tkaczyk, który opowiadał o efektywnej komunikacji w Internecie i zrobił to na tyle ciekawie, że młodzież nie zauważyła, jak szybko minął czas przeznaczony na tę część wystąpienia.

Na koniec pani Kamila Gąsior zaznajomiła uczestników  z narzędziami Google, które mogą efektywnie wspomóc firmy i wszystkich użytkowników.

W przerwach podczas konferencji uczniowie mogli porozmawiać z prelegentami, skosztować przygotowanych potraw i przyjrzeć się pracy robota obsługującego.

Tekst/Iwona Jerzmanowska

Podąrzaj Anna Ostrowska:

Ostatnie wpisy