Finał projektu „PASJONUJĄCY BACZYŃSKI”

wpis w: Aktualności | 0

27 kwietnia 2023 r.  odbył się finał naszego projektu pn. „PASJONUJĄCY BACZYŃSKI”, który realizowany jest przez uczniów IV LO w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Opiekunem projektu jest szkolny doradca zawodowy.

Celem tego wydarzenia było zainspirowanie młodzieży naszego liceum do odnalezienia w życiu własnych pasji, które mogą wpływać na ich dalsze wybory życiowe i zawodowe. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 100 uczniów klas pierwszych oraz nasi nauczyciele.

Podczas prezentacji na forum szkoły Daria, Damian, Gabrysia i Amelia zaprezentowali sylwetki ludzi z pasją, którzy w wolnym czasie m.in.: tworzą, piszą, śpiewają, tańczą, działają społecznie na rzecz drugiego człowieka, są aktywni fizycznie i realizują swoje cele. Wśród nich byli uczniowie liceum, absolwenci szkoły oraz zaproszeni goście, m.in: Oskar Borowski, Mateusz Kinasiewicz, Julia Kozińska, Patrycja Biernacka, dr Agnieszka Powierska, Paulina Piasecka, Maciej Kwiatkowski, Patrycja Michalak i Gabrysia Rażewska. Bardzo dziękujemy za kreatywny sposób prezentacji swoich pasji i gratulujemy wszystkich wystąpień!

Galerię z tego wydarzenia w wykonaniu Oliwii Nowak można zobaczyć tutaj 👉 https://wloclawek.naszemiasto.pl/final-projektu-pasjonujacy-baczynski-uczniow-iv-lo-w-ramach/ar/c5-9303975

Podąrzaj Anna Ostrowska:

Ostatnie wpisy