Projekt „PASJONUJĄCY BACZYŃSKI”

wpis w: Aktualności | 0

W naszej szkole jest wielu uczniów, którzy w wolnym czasie realizują swoje największe pasje i różne hobby. Na stronie szkoły powstała dodatkowa zakładka UCZEŃ Z PASJĄ, w której przedstawiamy pasje naszych uczniów i była ona również inspiracją do realizacji projektu przez kilkoro uczniów.

4-osobowa grupa przyjaciół z klasy 2a i 2b pod opieką Anny Ostrowskiej realizuje bowiem projekt pod nazwą „PASJONUJĄCY BACZYŃSKI” w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Daria, Damian, Gabrysia i Amelia już niebawem zainspirują Was do robienia w życiu ciekawych rzeczy. Pokażą także, że w naszym mieście można działać aktywnie oraz uczestniczyć w różnorodnych zajęciach rozwijających ich zainteresowania.

Zapraszamy do śledzenia profilu na FB PASJONUJĄCY BACZYŃSKI