6 i 13 grudnia klasa IIIC (polonistyczno-biologiczna) pod opieką wychowawczyni miała okazję zapoznać się z pracą lekarza patomorfologa. Pan doktor, Radosław Urbanowicz, oprowadził uczniów po pracowniach histopatologicznych. Młodzież mogła również obserwować sekcję zwłok w szpitalnym prosektorium przeprowadzoną przez pana doktora.
Ostatnie wpisy Magdalena Mądrzycka
- Pasjonaci historii są wśród nas - 27 kwietnia 2026
- Sprzątanie lasu - 23 kwietnia 2026
- Plener malarski - 23 kwietnia 2026
Ostatnie posty
Sprzątanie lasu
23 kwietnia 2026
Klasa 1c wraz z nauczycielem wychowania fizycznego, panią Iwoną Zielińską, w ramach lekcji WF wybrała...
Magdalena Mądrzycka23 kwietnia 2026













