Uczniowie z klas mundurowych uczestniczyli w Warsztatach Tradycyjnych Sztuk Walki w Poznaniu

wpis w: Aktualności | 0

Grupa 41 uczniów z klas o profilu mundurowym IV LO uczestniczyła 10 i 11 grudnia  w Warsztatach Tradycyjnych Sztuk Walki, które odbyły się w Poznaniu.

Poznańska Szkoła Sztuk Walki TANTO, była gospodarzem warsztatów na którym pojawili się Mistrzowie Sztuk Walki oraz ich asystenci z wielu miast Polski.

W Poznaniu nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły z klas o profilu mundurowym, którzy na co dzień uczestniczą w obowiązkowych zajęciach sztuk walki prowadzonych przez instruktora Krzysztofa Urbańskiego. W trakcie wielogodzinnego treningu pod okiem Hanshi 10 Dan Dariusza Otockiego, Shihan 6 Dan Zbigniewa Karalus, Shihan 6 Dan Przemysława Burzyńskiego, wszyscy uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i duchem walki, co jest ważną cechą do pracy w różnych formacjach mundurowych. Oprócz wielogodzinnego szkolenia uczniowie mieli okazję zwiedzić Poznań.

Decyzją Hanshi Dariusza Otockiego w najbliższym czasie uczniowie naszej szkoły będą  mieli możliwość  przystąpienia do egzaminu praktycznego i teoretycznego na stopnie uczniowskie COMBAT JUJITSU.

Wyjazd do Poznania został dofinansowany przez Dyrekcję naszej szkoły za co dziękujemy.

Podąrzaj Anna Ostrowska:

Ostatnie wpisy