KOLEJNE SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW „BACZYŃSKIEGO”

wpis w: Aktualności | 0

Weekendy w naszej szkole są niezwykle intensywne. Uczniowie  IV LO systematycznie uczestniczą w zawodach, szkoleniach, warsztatach.

Kolejne sukcesy sportowe odniosły uczennice naszej szkoły. Oliwia Malinowska z  klasy mundurowej o profilu policyjnym, tym razem wywalczyła brązowy medal Pucharu Polski Kobiet w Boksie U15, który odbył się w Ciechocinku. W turnieju uczestniczyły najlepsze pięściarki z całego kraju.

Natomiast Zuzanna Jędrzejewska uczennica klasy vlogersko-medialnej, zajęła pierwsze miejsce i tym samym wywalczyła złoty medal w kategorii Kumite + 60kg w ogólnopolskich zawodach karate kyokushin  KUJAWY  IKO  CUP, które odbyły się we Włocławku. W zawodach uczestniczyło ponad 200 zawodników z 15 klubów w Polsce. Jesteśmy dumni, że  uczniowie IV LO potrafią pogodzić naukę z treningami w klubach sportowych i godnie reprezentują miasto Włocławek oraz naszą szkołę.

Gratulacje dla naszych uczniów i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

Podąrzaj Anna Ostrowska:

Ostatnie wpisy