Uczeń z pasją – Gabrysia Rażewska

Nazywam się Gabrysia Rażewska. Mam 17 lat i chodzę do klasy 3c. Jako dziecko uczęszczałam na lekcje pływania oraz na treningi lekkoatletyki, ale stwierdziłam, że to nie jest to, co mnie interesuje.

Od ponad 6 lat uczęszczam na zajęcia taneczne do zespołu CLASSIC. Zajęcia prowadzone są na bazie tańca klasycznego z elementami tańca nowoczesnego oraz baletu. Jestem w najstarszej grupie wiekowej. Założycielką, choreografem i instruktorem jest Ina Griszczuk.

W 2014 r. nasz zespól otrzymał Nagrodę Specjalną za Wybitne Osiągnięcia Artystyczne przyznaną przez Związek Artystów Scen Polskich. To oczywiście jedno z wielu naszych osiągnięć. Często jeździmy na konkursy i zazwyczaj udaje nam się zdobyć miejsce na podium. Występowałyśmy też w Mińsku, ponieważ Pani Ina pochodzi z Białorusi.

Niedawno brałam udział w konkursie „WŁOwimy talenty”. Udało mi się dostać na casting stacjonarny, ale niestety na tym moja przygoda z konkursem talentów zakończyła się.

Swoją pasję dzielę z moją przyjaciółką Patrycją, która jest cheerleaderką koszykarskiej drużyny Anwil Włocławek. Ćwiczymy razem, dopingujemy i oglądamy swoje występy. Jest to dla nas obu bardzo cenne.

Swoje przyszłe życie wiążę z tańcem i chciałabym być taką osobą jak pani Ina.

Podąrzaj Anna Ostrowska:

Ostatnie wpisy