W dniach 03.06 i 06.06 uczniowie klasy 3c wraz z opiekunem – panią Emilią Śliwiak, wzięli udział w warsztatach chemicznych w Toruniu. Zajęcia odbywały się w ramach projektu „Region Nauk Ścisłych II – edukacja przyszłości” realizowanego przez Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Warsztaty odbywały się w nowoczesnej pracowni chemicznej, gdzie uczestnicy koła chemików między innymi poznali metody oczyszczania związków organicznych i pozyskiwali kofeinę z herbaty. Ponadto utrwalili wiadomości o gazach, kwasach, zasadach i solach.
Ostatnie wpisy Magdalena Mądrzycka
- Pasjonaci historii są wśród nas - 27 kwietnia 2026
- Sprzątanie lasu - 23 kwietnia 2026
- Plener malarski - 23 kwietnia 2026
Ostatnie posty
Sprzątanie lasu
23 kwietnia 2026
Klasa 1c wraz z nauczycielem wychowania fizycznego, panią Iwoną Zielińską, w ramach lekcji WF wybrała...
Magdalena Mądrzycka23 kwietnia 2026





















