Kujawski Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

wpis w: Aktualności | 0

Po raz ósmy nasza szkoła we współpracy z Państwową Uczelnią Zawodową zorganizowała Kujawski Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego. Jego finał odbył się 11 kwietnia 2022. Do zmagań przystąpiło 25 szkół ponadpodstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego. Za I etap konkursu z ramienia naszej szkoły odpowiada p. Małgorzata Wrona. W tym roku pomocą służyła również p. Barbara Kubiak. Do drugiego etapu konkursu z naszej szkoły zakwalifikowała się Aleksandra Fereniec z klasy 3Ag, której opiekunką była p. Beata Łodygowska.

Drugi etap odbył się w Państwowej Uczelni Zawodowej i wyłonił 10 półfinalistów, którzy przeszli do etapu ustnego. Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy znakomitej znajomości języka angielskiego.