ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2020

wpis w: Aktualności | 0

 

ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2020

ŚTP to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany jest od 2008 roku, w 160 krajach świata. Tegoroczna 13 edycja pod hasłem: nowa normalność trwać będzie do 22 listopada.

Nie możemy spotkać się w murach szkoły, aby omówić bliżej zagadnienia związane z zakładaniem firmy i budowaniem własnej marki w biznesie i nie tylko, a  zaplanowane rozgrywki z gry ekonomicznej Chłopska Szkoła Biznesu z przyczyn obecnych musimy przesunąć w czasie. Ale również online włączymy się w obchody tegorocznego ŚTP.

Na szkolnym FB ogłosiłam KONKURS dla wszystkich Uczniów!

Jeśli macie pomysł na własny biznes, to WYSTARCZY STWORZYĆ LOGO WŁASNEJ FIRMY, UŁOŻYĆ HASŁO REKLAMOWE PROMUJĄCE TEN BIZNES ORAZ W KILKU ZDANIACH OPISAĆ CZYM ZAJMOWAĆ SIĘ BĘDZIE WASZA FIRMA!

Trudne? Myślę, że nie i na pewno DACIE RADĘ! Technika prac dowolna, może to być logo wykonane na papierze albo jako grafika w programie komputerowym. Dołączcie do tego krótki opis działalności oraz hasło reklamowe. Na Wasze prace czekam do końca tego tygodnia. Prace wysyłajcie na maila lub na Messenger. Każdy uczestnik zostanie nagrodzony!

A jeżeli  chciałbyś rozbudzić w sobie zainteresowania z zakresu funkcjonowania rynków kapitałowych, inwestowania oraz oszczędzania to zachęcam do udziału w 4-osobowym zespole wraz z opiekunem w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej. Więcej szczegółów na stronie Fundacji GPW https://sigg.gpw.pl/