Nasza Absolwentka i była Przewodnicząca SU Wiktoria Wiśniewska z Włocławka wzięła udział w teleturnieju Jeden z dziesięciu

wpis w: Aktualności | 0

Wiktoria Wiśniewska, 23-letnia absolwentka IV LO Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego we Włocławku, obecnie studentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie wzięła udział w teleturnieju „Jeden z dziesięciu” emitowanym w TVP 1.

Zapytaliśmy Wiktorię w jaki sposób dostała się do programu…

Od dziecka oglądałam z tatą program „Jeden z dziesięciu.” Zawsze miałam gdzieś z tylu głowy, żeby stanąć na miejscu jednego z zawodników. Pewnego wieczoru próbując po raz kolejny swoich sił przed telewizorem postanowiłam, że spróbuje. Wysłałam internetowo swoje zgłoszenie.. i tak marzenie z dzieciństwa zaczęło stawać się rzeczywistością. Po wysłaniu zgłoszenia internetowego przyszło pocztą zaproszenie na eliminacje. Moje odbyły się w Gdańsku. Eliminacje polegały na ustnej odpowiedzi na 20 pytań ze wszystkich możliwych dziedzin. Co najmniej 15 dobrych odpowiedzi daje przepustkę do wystąpienia w teleturnieju. – powiedziała Wiktoria Wiśniewska

Wiktoria zaznacza, ze najtrudniejszym rywalem na wszystkich etapach jest stres. Wpływa on tak, że czasami odpowiedź na banalnie proste pytanie nagle ucieka.

To przygoda życia. Można sprawdzić swoją wiedzę, poznać ciekawych ludzi i tajniki telewizji, a nawet zostać gwiazdą filmów na portalach takich jak YouTube – dodała.

Wiktoria o szczegółach dotyczących odcinka, w którym wystąpi nie może mówić. Jak potoczyła się jej przygoda z programem? Program można obejrzeć we wtorek 17 marca o godzinie 18:55 w TVP 1.

Źródło: https://wloclawek.naszemiasto.pl/wiktoria-wisniewska-z-wloclawka-wziela-udzial-w/ga/c13-7602173/zd/52123679

Podąrzaj Łukasz Dymkowski:

„Quia parvus error in principio magnus est in fine” - Mały błąd na początku dużym błędem jest na końcu.