Spotkanie z Małgorzatą Falkowską

wpis w: Aktualności | 0

1 marca 2019 roku w IV LO im. K.K. Baczyńskiego  odbyło się spotkanie z cyklu „Absolwent naszą wizytówką”. Tym razem gościem była Małgorzata  Falkowska, która ukończyła szkołę w 2008 roku., a obecnie jest psychoterapeutką , oligofrenopedagogiem, a także autorką książek.

Rozmowę przeprowadzili młodzi dziennikarze ze „Szkolnego Expressu”, gazetki, która istnieje w „Baczyńskim” od kilkunastu lat.

Absolwentka chętnie podzieliła się swoimi wspomnieniami z czasów nauki w liceum, mówiła o niezwykłym klimacie szkoły oraz nauczycielach, którym wiele zawdzięcza. Szczególnie miło wspominała działalność  w aktywie bibliotecznym oraz  w redakcji szkolnej gazetki.

Mówiła również o swoje pracy, którą wykonuje z pasją a także twórczości, do której inspirację czerpie z obserwacji życia.

Na koniec  głos zabrała vice dyrektor szkoły – Anna Hazy, która  zwróciła uwagę, że spotkania z absolwentami to już nasza szkolna tradycja . Podkreśliła, iż jesteśmy dumni  z sukcesów naszych byłych uczniów i cieszymy się, że absolwenci wciąż nas chętnie odwiedzają, gdyż to potwierdza jedno: „Baczyński” wciąż ma się dobrze!

Spotkanie z absolwentką przygotowały: Jolanta Wojewoda – nauczyciel bibliotekarz oraz Dorota Józwiak – polonistka z IV LO.