W dniu 07.02 na forum szkoły odbył się apel podsumowujący pracę w pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/2019. Ważnym punktem spotkania było rozdanie nagród, które uczniowie wywalczyli podczas Święta Szkoły. Wojskowy Komendant Uzupełnień wręczył także puchary i dyplomy dla najlepszych strzelców z klas mundurowych. Dziękujemy za przybycie i ten niezwykle miły gest.
Ostatnie wpisy Magdalena Mądrzycka
- Pasjonaci historii są wśród nas - 27 kwietnia 2026
- Sprzątanie lasu - 23 kwietnia 2026
- Plener malarski - 23 kwietnia 2026
Ostatnie posty
Sprzątanie lasu
23 kwietnia 2026
Klasa 1c wraz z nauczycielem wychowania fizycznego, panią Iwoną Zielińską, w ramach lekcji WF wybrała...
Magdalena Mądrzycka23 kwietnia 2026


































