Absolwent naszą wizytówką- Łukasz Zakrzewski (rocznik 2010); doktorant Politechniki Łódzkiej

Cześć!
Mam nazywam się Łukasz Zakrzewski. Chciałbym podzielić się z Wami moimi wspomnieniami z „Baczyńskiego”, który zawsze miał i będzie się miał dobrze!
Przyznam szczerze, że do IV LO trafiłem przez przypadek. Mój trener z Vectry był tam nauczycielem wychowania fizycznego. Tak to się zaczęło i jestem bardzo wdzięczny za ten przypadek. Ponieważ poza bardzo dobrym poziomem nauczania, poza świetną kadrą nauczycielską, która nie tylko uczyła, lecz również motywowała to poszukiwania własnych pasji i rozwijania siebie, poznałem tam wspaniałych kolegów i koleżanki, z którymi mam kontakt po dziś dzień. Mój rocznik (2010) był absolutnie wyjątkowy, wspaniały i cudownie zakręcony!!! Pokazuje to dosadnie jeden z pierwszych LibDubów w Polsce: https://www.youtube.com/watch?v=CWYp4YH8-Ic
W moim przypadku nauczyciele z „Baczyńskiego”, w szczególności mój wychowawca Pan Bieńkowski, bardzo motywowali i pomagali w rozwoju. I tak m.in. teraz mogę się pochwalić, że:
– jestem inżynierem Politechniki Łódzkiej (kierunek- technologia żywności i żywienia człowieka), a od czerwca magistrem zarządzania. Przez wszystkie lata studiów uzyskiwałem stypendium rektora dla najlepszych 10% osób z kierunku. Będę kontynuował swoją edukację na studiach doktoranckich. Poza tym jestem na etapie zakładania własnej firmy.
– odbywałem praktyki zagraniczne Erasmus we Francji, Grecji, Hiszpanii oraz na Cyprze.
– byłem uczestnikiem programu Work&Travel w USA, gdzie miałem okazję poznać m.im. Warrena Buffeta(trzeci najbogatszy człowiek na świecie) czy Arnolda Schwarzeneggera.
– w IV LO rozpocząłem trenowanie biegów i tak teraz mój pokój jest cały w pucharach i medalach. Wygrywałem wiele różnych biegów w Polsce i za granicą, mając przy tym swoich sponsorów.
– uczestniczyłem w seminariach najlepszych szkoleniowców na świecie m.in. u Anthonego Robbinsa, Brayana Tracego, Nicka Vujicica czy Mateusza Grzesiaka.
– jestem członkiem różnych organizacji m.in. Klubu Uczelnianego AZS PŁ(organizowałem Mistrzostwa Świata w biegach przełajowych), koła naukowego Experience(prowadziłem wykłady motywacyjne).

Gorąco wierzę, że najlepsze dopiero przed Nami i zachęcam do spełniania swoich marzeń z „Baczyńskim”!