W piątek, 22 czerwca, cała społeczność „Baczyńskiego” świętowała zakończenie roku szkolnego oraz nadejście upragnionych wakacji.
Wszystkim uczniom oraz nauczycielom życzymy dużo odpoczynku i pięknej pogody! Do zobaczenia we wrześniu!
Klasa 1c wraz z nauczycielem wychowania fizycznego, panią Iwoną Zielińską, w ramach lekcji WF wybrała...






















































































