Paczka do Kamerunu

wpis w: Aktualności | 0

Drodzy rodzice, uczniowie i przyjaciele naszej szkoły!

Nawiązaliśmy kontakt z misją katolicką Omvan w Kamerunie prowadzoną przez Siostry ze Zgromadzenia Świętego Józefa. Oprócz Przychodni Zdrowia i porodówki organizują im zabawy, ale jak możesz się domyślać potrzeby mają ogromne. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Szkolne Koło Wolontariatu organizuje zbiórkę na terenie naszej szkoły. Każdy z nas może włączyć się w pomoc dla dzieci z przedszkola w Omvan.

Co możesz dołożyć do szczęścia innych?
• Przybory do pisania
• Kredki
• Pisaki
• Farby
• Pędzelki
• Wycinanki
• Kolorowanki
• Zeszyty
• Ubrania dziecięce letnie
• Ubrania dla noworodków
• Obuwie dziecięce
• Zabawki
• I inne przybory plastyczne.

Ubrania oczywiście mogą być używanie.

Rzeczy te można wkładać do „paczki”, która stoi na forum lub przynosić do p. M. Oleksiak (102a) lub p. Rafała Paska ( 303).