Datek zamiast kwiatka – zbiórka pieniędzy dla Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej we Włocławku

wpis w: Aktualności | 0

Kochani Uczniowie, drodzy Rodzice!

Kwiaty, które od Was dostajemy z okazji zakończenia roku szkolnego są zawsze bardzo sympatycznym gestem!

Będziemy zbierać do hospicyjnych puszek pieniądze – kwotę, jaką Państwo przeznaczycie na zakup kwiatów, prosimy potraktować jako datek.

W ten sposób chcemy pokazać naszym uczniom, że pomagać innym Ludziom którzy znajdują się w trudniejszej życiowej sytuacji, można na wiele sposobów. Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie tej inicjatywy, ponieważ uwrażliwienie naszej Młodzieży na potrzeby drugiego Człowieka jest jednym z naszych priorytetów.

Pieniądze można będzie wrzucać bezpośrednio do puszek, które w naszej szkole przy ul. Kaliskiej 108 będą dostępne od 20 czerwca 2018 r. w sekretariacie uczniowskim oraz na dyżurce przy przy głównym wejściu do szkoły.

Gorąco zachęcamy do włączenia się w naszą akcję.

Dziękujemy!

Podąrzaj Łukasz Dymkowski:

„Quia parvus error in principio magnus est in fine” - Mały błąd na początku dużym błędem jest na końcu.