Absolwent naszą wizytówką- Patrycja Zakutajew; studentka studiów wschodnich na Uniwersytecie Gdańskim

Nazywam się Patrycja Zakutajew. Do Baczyńskiego chodziłam przez 6 lat, zarówno do gimnazjum jak i do liceum. W liceum uczęszczałam na profil językowy. Przez te wszystkie lata uzbierała się niezliczona ilość wspomnień związanych ze szkoła. Najmilsze dla mnie są te związane z wymianami AISEC. Miałam okazję poznać wielu wspaniałych ludzi, z którymi utrzymuję kontakty do dziś. To doświadczenie pozwoliło mi wybrać obecny kierunek studiów – studia wschodnie na Uniwersytecie Gdańskim. Cieszę się, że dzięki Baczyńskiemu miałam szansę spełnić jedno z moich większych marzeń.

Bardzo dobrze wspominam całe grono pedagogiczne. Kiedy potrzebowałam pomocy, zawsze wiedziałam, do kogo mogę się zwrócić. W tej szkole, zawarłam przyjaźnie, które mam nadzieję pozostaną do końca życia.

Bardzo zachęcam wszystkich do przychodzenia do Baczyńskiego. Gwarantuję, że nie pożałujecie, ta szkoła to nie tylko budynek, to również cudowni nauczyciele, pedagodzy i świetna atmosfera. Baczyński ma się dobrze i tak już zostanie! 🙂