Absolwent naszą wizytówką- Krzysztof Krzos (rocznik 2016); student Politechniki Poznańskiej

Nazywam się Krzysztof Krzos. Byłem uczniem IV LO w latach 2013 – 2016. Uczęszczałem do klasy o profilu matematyczno – biologicznym. Obecnie studiuję transport na Politechnice Poznańskiej i jestem stażystą w Brzeskim Centrum Kultury w Brześciu Kujawskim.

Co do Baczyńskiego sam nie wiem, od czego zacząć. Śmiało mogę stwierdzić, że to najlepsze lata mojego życia. Wspaniali nowo poznani ludzie, zawsze gotowi to wszelakiej pomocy, nieocenieni nauczyciele i wspaniała atmosfera. Ta szkoła to nie tylko placówka. To drugi dom. Wiem, że zawsze moge tam iść zaczerpnąć dobrych rad i szukać oparcia w przypadku problemów. Uczy zarówno zagadnień dotyczących przedmiotów szkolnych jak i życia codziennego. Miło wraca sie do wspomnień. Rozwijanie wiedzy w przypadku tej Szkoły to nie wszystko. Kształtuje sie tu człowieczeństwo, kulturę i poczucie własnej wartości. Cudowna społeczność pomaga w rozwijaniu swoich zainteresowań. W moim przypadku była to muzyka. Byłem bardzo dumny i zaszczycony, kiedy za każdym razem mogłem stać na scenie, występować, a tym samym reprezentować Baczyńskiego. Jestem temu miejscu i tym wszystkim wspaniałym ludziom dłużny za to wszystko co dla mnie zrobili. Przy tej okazji kłaniam się i po raz kolejny mówię DZIĘKUJĘ !

Chciałem pozdrowić moją kochaną Wychowawczynię Panią Lidię Nowak, ukochaną Panią Joannę Skorupską, muzyczną duszę Baczyńskiego czyli Panią Iwonę Grzelczak, Panią Katarzynę Gamalczyk – Chmielewską i oczywiście Pana Łukasza Bińkowskiego za to pogrywanie na gitarach po lekcjach i wspólne koncertowanie.

Bardzo mi tego brakuje, gdybym mógł cofnąć czas, bez chwili zwątpienia wróciłbym do czasów, kiedy byłem w IV LO im. K. K Baczyńskiego!