Informujemy, że 15.05.2018 roku ( wtorek) o godz. 17:30 odbędą się zebrania z rodzicami uczniów gimnazjum i liceum. Zebranie w klasach 1 A LO i 3 C GIM odbędzie się w innym terminie, po uzgodnieniu z wychowawcami.
Ostatnie wpisy Agnieszka Safandowska
- List otwarty do Uczniów IV LO - 17 listopada 2022
- Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 - 30 sierpnia 2021
- Stypendium szkolne - 4 maja 2020
Ostatnie posty
Sprzątanie lasu
23 kwietnia 2026
Klasa 1c wraz z nauczycielem wychowania fizycznego, panią Iwoną Zielińską, w ramach lekcji WF wybrała...
Magdalena Mądrzycka23 kwietnia 2026





