X Koncert „Dzieci Dzieciom”

wpis w: Aktualności | 0

12 kwietnia 2018 roku społeczność „Baczyńskiego” zagrała koncert w Centrum Kultury „Browar B.” Nosił on tytuł „Audycja z Radiowęzła” i odbył się pod hasłem „Baczyński pozdrawia resztę Świata”. W tym roku Koncert miał swój mały jubileusz – odbył się po raz X. W czasie koncertu przesyłaliśmy muzyczne pozdrowienie dla Świata, pozdrawialiśmy również wszystkie osoby, które przez  ostatnie 9 lat przyczyniły się do realizacji koncertów.

X Koncert Dzieci Dzieciom: Audycja z Radiowęzła odbył się pod Honorowym Patronatem NSZZ Solidarność.

W koncercie wzięło udział ponad 90 wykonawców – byli to uczniowie ze szkoły, absolwenci i zaprzyjaźnieni muzycy. Było to przedsięwzięcie, które obok waloru rozrywkowego miało także wymiar edukacyjny. Scenariusz koncertu przygotowała Katarzyna Chmielewska a chórem kierowała Iwona Karwat.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w koncert: wszystkim uczniom bo byli pięknie zdyscyplinowani i godnie reprezentowali naszą szkołę, nauczycielom sprawującym opiekę w czasie koncertów oraz nauczycielom wspierającym to przedsięwzięcie w czasie przygotowań. Magdalenie Mądrzyckiej, Sylwii Kwiatkowskiej i Michałowi Szczepaniakowi za fotorelacje i filmowanie. W sposób szczególny dziękujemy Marcie Oleksiak i Joannie Skorupskiej za szereg działań logistycznych.

Na uwagę i podkreślenie zasługuje fantastyczna i przyjazna atmosfera, która towarzyszyła przygotowaniom i samemu Koncertowi.

A jakby ktoś pytał……to „Baczyński” ma się dobrze!