Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w „Baczyńskim”

wpis w: Aktualności | 0

Nauczyciele oraz uczniowie „Baczyńskiego” po raz kolejny włączyli się w szlachetne dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie to już od wielu lat jest ważnym punktem w kalendarzu szkolnych imprez i uroczystości. Tegoroczna licytacja była jednak wyjątkowa – dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów i nauczycieli oraz ich hojności udało nam się uzbierać prawie 7 tysięcy złotych! O takim wyniku nawet nie marzyliśmy. W tym roku bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się smakołyki przygotowane przez młodzież oraz pracowników naszej szkoły, certyfikaty od nauczycieli, bony na zabiegi kosmetyczne, siłownię oraz liczne gadżety. Wielki ukłon kierujemy w stronę członków Samorządu Szkolnego oraz pani Joanny Skorupskiej.

Nie osiągnęlibyśmy oczywiście tak wspaniałego wyniku bez pomocy naszych darczyńców oraz pomocników, którym dziękujemy z całego serca. Tym razem WOŚP w naszej szkole wspomogli:

 • Judyta Witkowska Dance Studio
 • Zakład Kosmetyczny „Mila Pazur”
 • Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji ACTIV Centrum
 • Jubiler „Monika”
 • Elixa
 • Klub Bokserski „Champion”
 • „Mabo” Studio Piękności
 • pani Katarzyna Sikorska (wizażystka)
 • Sylwia Kwiatkowska Fotografia
 • Cera Solutions
 • Agnieszka Szychulska „Mobilfit”
 • Klub Fitness „Forma”
 • „Olimp” Salon Ćwiczeń Siłowych
 • Szkoła Językowa „My School”
 • Armia Polska
 • pani Małgorzata Falkowska
 • Kwiaciarnia Włocławska

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu!