Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w „Baczyńskim”

wpis w: Aktualności | 0

Nauczyciele oraz uczniowie „Baczyńskiego” po raz kolejny włączyli się w szlachetne dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie to już od wielu lat jest ważnym punktem w kalendarzu szkolnych imprez i uroczystości. Tegoroczna licytacja była jednak wyjątkowa – dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów i nauczycieli oraz ich hojności udało nam się uzbierać prawie 7 tysięcy złotych! O takim wyniku nawet nie marzyliśmy. W tym roku bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się smakołyki przygotowane przez młodzież oraz pracowników naszej szkoły, certyfikaty od nauczycieli, bony na zabiegi kosmetyczne, siłownię oraz liczne gadżety. Wielki ukłon kierujemy w stronę członków Samorządu Szkolnego oraz pani Joanny Skorupskiej.

Nie osiągnęlibyśmy oczywiście tak wspaniałego wyniku bez pomocy naszych darczyńców oraz pomocników, którym dziękujemy z całego serca. Tym razem WOŚP w naszej szkole wspomogli:

  • Judyta Witkowska Dance Studio
  • Zakład Kosmetyczny „Mila Pazur”
  • Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji ACTIV Centrum
  • Jubiler „Monika”
  • Elixa
  • Klub Bokserski „Champion”
  • „Mabo” Studio Piękności
  • pani Katarzyna Sikorska (wizażystka)
  • Sylwia Kwiatkowska Fotografia
  • Cera Solutions
  • Agnieszka Szychulska „Mobilfit”
  • Klub Fitness „Forma”
  • „Olimp” Salon Ćwiczeń Siłowych
  • Szkoła Językowa „My School”
  • Armia Polska
  • pani Małgorzata Falkowska
  • Kwiaciarnia Włocławska

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu!