Sekretariat:

 

Główny adres szkoły

e-mail:  poczta@baczynski.org

 

Dyrekcja:

 

Anna Walczak – Dyrektor Szkoły

e-mail:  a.walczak@baczynski.org

 

Sylwester Wawrowski – Zastępca Dyrektora Szkoły

e-mail:  s.wawrowski@baczynski.org

 

Jacek Zasada – Zastępca Dyrektora Szkoły

e-mail:  j.zasada@baczynski.org

 

Jednostki organizacyjne:

 

Honorata Baranowska – Głowna Księgowa

e-mail:  h.baranowska@baczynski.org

 

Anna Celmer – Księgowość dział płac

e-mail:  a.celmer@baczynski.org

 

Andrzej Czajka – Kierownik Administracyjny

e-mail:  a.czajka@baczynski.org

 

Magdalena Ługowska – Sekretariat ds. uczniowskich

e-mail:  m.lugowska@baczynski.org

 

Biblioteka

e-mail:  biblioteka@baczynski.org

 

Świetlica

e-mail:  swietlica@baczynski.org

 

Pedagodzy szkolni

e-mail: pedagog@zsn4.pl

 

Redakcja strony internetowej:

Agnieszka Rybska – redaktor

e-mail:  a.rybska@baczynski.org

 

Anna Hazy – redaktor

e-mail:  a.hazy@baczynski.org

 

Kamila Rybka – redaktor

e-mail:  k.rybka@baczynski.org

 

Kasia Ulanowska – redaktor

e-mail:  k.ulanowska@baczynski.org

 

Magdalena Mądrzycka – redaktor

e-mail:  m.madrzycka@baczynski.org

 

Marta Oleksiak – redaktor

e-mail:  m.oleksiak@baczynski.org

 

Magdalena Ługowska – redaktor

e-mail:  poczta@baczynski.org

 

Małgorzata Rybicka – redaktor

e-mail:  m.rybicka@baczynski.org

 

Joanna Skorupska – redaktor

e-mail:  j.skorupska@baczynski.org

 

Rafał Pasek – redaktor

e-mail:  r.pasek@baczynski.org

 

Łukasz Bińkowski – redaktor

e-mail:  l.binkowski@baczynski.org

 

Kazimierz Mendala – redaktor sportowy

e-mail: k.mendala@baczynski.org

 

Łukasz Dymkowski – webmaster i redaktor

e-mail:  l.dymkowski@baczynski.org

 

Nauczyciele, którzy posiadają e-mail na szkolnym serwerze:

 

Ewa Gzik

e-mail:  e.gzik@baczynski.org

Zofia Jędrzejewska

e-mail:  z.jedrzejewska@baczynski.org