KONSULTACJE NAUCZYCIELI ZS NR 4

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Lp Nazwisko i imię nauczyciela dzień godzina sala
1 Walczak Anna środa 13.25-14.10 110
2 Hazy Anna poniedziałek 8.00-8.45 202
3 Mendala Kazimierz poniedziałek,

środa,piątek

15.00-15.45 s.gim
4 Andrzejewska Jolanta poniedziałek 14.10=15.00 312 a
5 Biliński Waldemar środa 13.25-14.10 305 a
6 Bogdanowicz Anna środa 13.25-14.10 109
7 Chałaczkiewicz Maria poniedziałek 15.00-16.00 106
8 Czajkowska Grażyna środa 13.25-14.10 203
9 Dymkowski Łukasz środa 15.00-15.45 315
10 Dziadura Agnieszka środa 13.30-14.15 s.gim
11 Ks. Pluskota Damian czwartek 15.00-15.45 110
12 Frąckiewicz Małgorzata środa 14.00-15.00 106
13 Góral Grażyna wtorek 14.15-15.00 321
14 Jankowska Elżbieta czwartek 16.00-16.45 s.gim
15 Jerzmanowska Iwona poniedziałek 14.15-15.00 305
16 Jesionowska Jolanta poniedziałek 15.0015.45 213
17 Józwiak Dorota poniedziałek 14.10-15.00 301
18 Karkosik Bożena poniedziałek

wtorek

15.00-16.00

15.05-16.00

313
19 Klimaszewska Maria poniedziałek 13.25-14.10 314
20 Konefał Krzysztof wtorek

czwartek

15.00-16.30 s.gim
21 Kordyl Marzena czwartek 13.25-14.10 311
22 Łodygowska Beata poniedziałek 13.25-14.10 210
23 Małachowska Magdalena środa 14.55-15.40 304
24 Pasek Rafał poniedziałek 15.00-15.45 303
25 Pawłowska Elżbieta poniedziałek 13.20-15.00 211
26 Pietruch Grażuna poniedziałek 14.15-15.00 203 a
27 Rutkowska Anna piątek 13.25-14.10 212
28 Rybicka Małgorzata poniedziałek 13.25-14.10 310
29 Rybka Kamila wtorek 13.20-14.10 214
30 Rybska Agnieszka piątek 8.50-9.35 świet.
31 Skorupska Joanna Poniedziałek

Środa

8.00-9.30

10.40-11.20

204
32 Sławińska Iwona środa 15.00-15.45 312
33 Śmigielski Piotr poniedziałek 15.00-16.30 s.gim
34 Tomaszewska Małgorzata wtorek 15.00-15.45 202 a
35 Tumińska Małgorzata czwartek 8.00-8.45 209
36 Ulanowska Katarzyna poniedziałek 15.00-15.45 320
37 Wawrzonkoski Zbigniew czwartek 15.00-15.45 201
38 Wiśniewska Agata poniedziałek 15.00-15.45 102
39 Wolska Aleksandra piątek 12.35-13.20 208
40 Wrona Małgorzata piątek 13.25-14.10 328
41 Zielińska Iwona środa 15.00-16.30 s.gim
42 Zieliński Tomasz środa 15.00-15.45 s.gim
43 Kolińska Karolina środa

(co 2 tydz)

15.00-16.30 306
44 Dąbrowska Janiak Agata piątek 15.00-15.45 214
45 Oleksiak Marta środa 14.00-15.00 102 a