Witaj siostro, witaj bracie! Moc atrakcji czeka na Cię! czyli „Drzwi Otwarte w „Baczyńskim”

wpis w: Rekrutacja | 0

Wszystkich zainteresowanych nauką w naszej szkole i ich rodziców  zapraszamy do wizyty w „Baczyńskim” 24 maja od godz. 16.00. Tegoroczne Drzwi Otwarte to po prostu Podwieczorek w „Baczyńskim”. Każdy kto przyjdzie dziś tj. 24 maja do „Baczyna” będzie mógł spotkać się i porozmawiać z nauczycielami naszej szkoły, starszymi koleżankami i kolegami z IV LO, zobaczyć szkołę oraz przekonać się osobiście że „Baczyński” ma się dobrze! Chcemy przedstawić Wam proponowane profile klas pierwszych oraz pokazać szkołę. Zapraszamy na szkolne forum, gdzie będą znajdować się stanowiska klas i szkolnego obserwatorium astronomicznego. Zachęcamy do zwiedzenia sal lekcyjnych, biblioteki, segmentu sportowego, do obejrzenia siłowni i zajęć sportowych oraz sprawdzenia  umiejętności strzeleckich w naszej strzelnicy. W programie także pokazy resuscytacji i widowiskowe eksperymenty chemiczne. Jeśli poczujecie się zmęczeni, powinniście odwiedzić stanowisko stołówki szkolnej i skorzystać z degustacji Smaki Świata.

Tego dnia czeka na Was sporo atrakcji!Zapraszamy wszystkich ludnie na Kaliską na Południe bo czekamy na Was z szeroko otwartymi drzwiami! z otwartymi głowami i sercami!