Przekaż 1% podatku dla BACZYŃSKIEGO

Szanowni Państwo!

Zwracamy się do Państwa z gorącym apelem, abyśmy korzystając z prawa przekazania odpisu w wysokości 1% rocznego podatku wspólnie nieśli pomoc naszym dzieciom i szkołom, do których uczęszczają. Rozliczając swoje dochody za rok 2015 każdy może przeznaczyć 1% podatku na rzecz „BACZYŃSKIEGO” poprzez Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole.

Chcąc przekazać 1% podatku na pomoc „Baczyńskiemu” za pośrednictwem Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole należy wpisać:

 

w części „J”:

– w rubryce 137 nr KRS – 0000121592 Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole

 

– w rubryce 138 kwotę odpisu 1% od podatku;

 

w części „K”:

– w rubryce 139 nazwę placówki oświatowej i jej adres, czyli ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 WE WŁOCŁAWKU UL. KALISKA 108, 87-800 WŁOCŁAWEK  

 Ta informacja jest bardzo ważna, ponieważ ułatwia przekazanie środków dla konkretnej placówki  oświatowej.

– w rubryce 140 podatnik w kwadracie stawia X.

Na tej podstawie urząd skarbowy przekaże pieniądze do Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole, które skieruje zebrane środki do konkretnych placówek zgodnie z oczekiwaniami ofiarodawców.

 Wszystkich, którzy chcą przeznaczyć odpis od podatku na rzecz „BACZYŃSKIEGO” zachęcamy do korzystania ze strony internetowej Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole – http://www.pit.edukacja.torun.com.pl, na której można za pomocą programu bezpłatnie rozliczyć podatek za rok 2015, oraz automatycznie przekazać odpis 1% od podatku dla wybranej placówki oświatowej.

 

Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji.